عضویت در سایت   ورود به سایت
ورود به سایت
Mftmirdamad
tabli
تیتراژ سریال

دانلود آهنگ تیتراژ سریال گمشدگان از رضا یزدانی

تاریخ : 15 مرداد 1396
توسط : admin
بازدید : 3605

دانلود آهنگ تیتراژ سریال گمشدگان از رضا یزدانی

آهنگ تیتراژ سریال گمشدگان رضا یزدانی

 

سریال گمشدگان سریال تابستانی شبکه دوم سیما می باشد می باشدو تیتراژ پایانی گمشدگان را رضا یزدانی خوانندگی کرده است ، ترانه تیتراژ گمشدگان مهدی ایوبی ، آهنگساز و تنظیم بر عهده کیوان جهانشاهی می باشد. در ادامه مطلب متن تیتراژ همراه با لینک دانلود نسخه با کیفیت تیتراژ سریال گمشدگان را آماده دانلود کرده ایم، هم اکنون می توانید تیتراژ پایانی سریال گمشدگان با رضا یزدانی را از ادامه مطلب دانلود نمایید.

ادامه مطلب

دانلود آهنگ تیتراژ سریال پرستاران از رضا یزدانی

تاریخ : 15 مرداد 1396
توسط : admin
بازدید : 1745

دانلود آهنگ تیتراژ سریال پرستاران از رضا یزدانی

آهنگ تیتراژ سریال پرستاران رضا یزدانی

 

سریال پرستاران سریال تابستانی می باشد که فصل دوم آن هم اکنون در حال پخش از شبکه یک سیما می باشد و فصل اول ان نیز زمستان سال 95 روی آنتن شبکه اول سیما رفت و تیتراژ پایانی پرستاران را رضا یزدانی خوانندگی کرده است ، ترانه تیتراژ پرستاران روزبه بمانی ، آهنگساز و تنظیم بر عهده رضا یزدانی می باشد. در ادامه مطلب متن تیتراژ همراه با لینک دانلود نسخه با کیفیت تیتراژ سریال پرستاران را آماده دانلود کرده ایم، هم اکنون می توانید تیتراژ پایانی سریال پرستاران با رضا یزدانی را از ادامه مطلب دانلود نمایید. این تیتراژ با نام آهنگ زخمی اثر رضا یزدانی نیز نام برده می شود.

ادامه مطلب

دانلود آهنگ تیتراژ برنامه فرمول یک از هوروش باند

تاریخ : 15 مرداد 1396
توسط : admin
بازدید : 4410

دانلود آهنگ تیتراژ برنامه فرمول یک از هوروش باند

آهنگ تیتراژ برنامه فرمول یک هوروش باند

 

برنامه فرمول یک نام برنامه ویژه شب های تابستان می باشد و روی آنتن شبکه اول می رود ، برنامه فرمول یک کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که با هدف ایجاد نشاط و آگاهی بیندگان ساخته شده است و تیتراژ پایانی پنچری را هوروش باند خوانندگی کرده است ، آهنگ و تنظیم کننده اثر مسعود جهانی و متن آهنگ از آرش عدل پرور می باشد در ادامه مطلب متن تیتراژ همراه با لینک دانلود نسخه با کیفیت تیتراژ برنامه فرمول یک را آماده دانلود کرده ایم، هم اکنون می توانید تیتراژ پایانی برنامه فرمول یک از هوروش باند را از ادامه مطلب دانلود نمایید.

ادامه مطلب

دانلود آهنگ تیتراژ سریال پنچری از میثم ابراهیمی

تاریخ : 11 تیر 1396
توسط : admin
بازدید : 24535

سریال پنچری نام سریال ویژه شب های تابستان می باشد و روی آنتن شبکه سوم می رود و تیتراژ پایانی پنچری را میثم ابراهیمی خوانندگی کرده است ،. در ادامه مطلب متن تیتراژ همراه با لینک دانلود نسخه با کیفیت تیتراژ پنچری را آماده دانلود کرده ایم، هم اکنون می توانید تیتراژ پایانی سریال پنچری با میثم ابراهیمی را از ادامه مطلب دانلود نمایید.

ادامه مطلب

دانلود آهنگ تیتراژ فیلم رگ خواب از همایون شجریان

تاریخ : 10 تیر 1396
توسط : admin
بازدید : 3985

دانلود آهنگ تیتراژ فیلم رگ خواب از همایون شجریان

فیلم رگ خواب یک فیلم اجتماعی می باشد و فیلم رگ خواب توسط حمید نعمت الله ساخته شده است. آهنگ های فیلم رگ خواب را  همایون شجریان خوانندگی کرده می باشد ، در ادامه مطلب تمامی آهنگ های فیلم رگ خواب را برای شما عزیزان آماده دانلود کرده ایم، هم اکنون می توانید تیتراژ فیلم رگ خواب همایون شجریان را از ادامه مطلب دانلود نمایید.

ادامه مطلب

دانلود آهنگ تیتراژ فصل دوم شهرزاد از محسن چاوشی شهرزاد 2

تاریخ : 11 خرداد 1396
توسط : admin
بازدید : 17929

دانلود آهنگ تیتراژ شهرزاد 2 از محسن چاوشی

فصل دوم شهرزاد قرار است از اواخر خرداد راهی شبکه خانگی شودو بعد از فصل اول شهرزاد که با استقبال بی نظیر مخاطبین مواجه شد ، این سریال به کارگردانی حسن فتحی ساخته شده است و در این سریال عوامل شهرازد 1 همراه با بازیگران جدید با گریم های متفاوت حضور دارند. تیتراژ سریال فصل دوم شهرزاد ، شهرزاد 2 را محسن چاوشی خوانندگی کرده است  ، هم اکنون می توانید تیتراژ سریال شهرزاد 2 با محسن چاوشی را از ادامه مطلب دانلود نمایید.

ادامه مطلب
karafs
karafs