عضویت در سایت   ورود به سایت
ورود به سایت
بک لینک
تیتراژ سریال

دانلود آهنگ تیتراژ فیلم ایتالیا ایتالیا

تاریخ : 5 آذر 1396
توسط : admin
بازدید : 5610

آهنگ های ایتالیا ایتالیا

آهنگ های تیتراژ ایتالیا ایتالیا


ایتالیا ایتالیا نام اثر جدید کاوه صباغ زاده می باشد و در این فیلم تیتراژهای خارجی زیادی پخش شده است ، ما در این پست برای شما تمامی آهنگ های خارجی فیلم ایتالیا ایتالیا را برای شما آماده دانلود کرده ایم ،که می توانید در ادامه مطلب تیتراژ فیلم ایتالیا ایتالیا را با لینک مستقیم دانلود کنید.

ادامه مطلب

دانلود آهنگ تیتراژ برنامه وقتشه از فریدون آسرایی

تاریخ : 5 آذر 1396
توسط : admin
بازدید : 1180

تیتراژ برنامه وقشته فریدون آسرایی

آهنگ تیتراژ وقتشه فریدون اسرایی

 

وقتشه نام برنامه شبکه نسیم با موضوع ازدواج می باشد و تیتراژ پایانی وقتشه را فریدون اسرایی خوانندگی کرده است. ترانه تیتراژ وقتشه از حدیث دهقان ، آهنگساز فواد غفاری و تنظیم بر عهده پیام شفاهی می باشد.  در ادامه مطلب متن تیتراژ همراه با لینک دانلود نسخه با کیفیت تیتراژ برنامه وقشته را آماده دانلود کرده ایم، هم اکنون می توانید تیتراژ پایانی وقتشه با فریدون اسرایی را از ادامه مطلب دانلود نمایید.

ادامه مطلب

دانلود آهنگ تیتراژ سریال سایه بان از محسن چاوشی

تاریخ : 5 آذر 1396
توسط : admin
بازدید : 6730

تیتراژ سایه بان محس چاوشی

آهنگ تیتراژ سایه بان محسن چاوشی

 

سریال سایه بان سریال پاییزی شبکه دوم سیما می باشد و تیتراژ پایانی سایه بان را محسن چاوشی خوانندگی کرده است ، ترانه تیتراژ گمشدگان حسین صفا ، آهنگساز و تنظیم بر عهده شهاب اکبری می باشد. در ادامه مطلب متن تیتراژ همراه با لینک دانلود نسخه با کیفیت تیتراژ سریال سایه بان را آماده دانلود کرده ایم، هم اکنون می توانید تیتراژ پایانی سایه بان محسن چاوشی را از ادامه مطلب دانلود نمایید.

ادامه مطلب

دانلود آهنگ تیتراژ سریال سقوط یک فرشته

تاریخ : 5 آذر 1396
توسط : admin
بازدید : 1930

تیتراژ سقوط یک فرشته

آهنگ تیتراژ سقوط یک فرشته

 

سریال سقوط یک فرشته سریال سال 95 شبکه یک سیما می باشد و تیتراژ ابتدایی و پایانی سقوط یک فرشته را امیر توسلی آهنگ سازی کرده است ،در ادامه مطلب لینک دانلود نسخه با کیفیت تیتراژ سریال سقوط یک فرشته را آماده دانلود کرده ایم، هم اکنون می توانید تیتراژ ابتدایی و پایانی سریال سقوط یک فرشته را از ادامه مطلب دانلود نمایید.

ادامه مطلب

دانلود آهنگ تیتراژ فیلم خالتور از جمشید دلشادی

تاریخ : 5 آذر 1396
توسط : admin
بازدید : 2085

تیتراژ خالتور

آهنگ تیتراژ خالتور جمشید دلشادی

 

خالتور جدیدترین اثر آرش معیریان می باشد این فیلم دارای سه تیتراژ می باشد و تیتراژ پایانی خالتور را جمشید دلشادی خوانندگی کرده است، در ادامه مطلب متن تیتراژ همراه با لینک دانلود نسخه با کیفیت تیتراژ فیلم خالتور را آماده دانلود کرده ایم، هم اکنون می توانید تیتراژ پایانی خالتور با جمشید دلشادی  را از ادامه مطلب دانلود نمایید.

ادامه مطلب

دانلود آهنگ تیتراژ فیلم غیر مجاز از علی لهراسبی

تاریخ : 5 آذر 1396
توسط : admin
بازدید : 1945

تیتراژ غیر مجاز علی لهراسبی

آهنگ تیتراژ فیلم غیر مجاز علی لهراسبی

 

غیر مجاز که با گارگردانی حسن یکتا پناه در سیناماهای کشور در حال اکران می باشد و تیتراژ فیلم غیر مجاز را علی لهراسبی خوانندگی کرده است ، ترانه تیتراژ گمشدگان مهرزاد امیرخانی ، آهنگساز و تنظیم بر عهده محمد ناهید می باشد. در ادامه مطلب متن تیتراژ همراه با لینک دانلود نسخه با کیفیت تیتراژ غیر مجاز را آماده دانلود کرده ایم، هم اکنون می توانید تیتراژ فیلم غیر مجاز با علی لهراسبی را از ادامه مطلب دانلود نمایید.

ادامه مطلب
karafs