آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » مالتی مدیا » دانلود نرم افزار S.K.Y. Studios S.K.Y. Keys v1.0.0 برنامه تولید موسیقی و سازهای مختلف

دانلود نرم افزار S.K.Y. Studios S.K.Y. Keys v1.0.0 برنامه تولید موسیقی و سازهای مختلف

نرم افزار S.K.Y. Studios S.K.Y. Keys یک پروژه تولید موسیقی بوده که در آن بیش از 2400 صدای سینت سایزر و سایر سازها نمونه برداری شده است، با هدف انتخاب بهترین 200 صدا برای استفاده شما قادر هستید میان تمامی این موسیقی‌ها به جستجو بپردازید. در این برنامه قابلیت‌ها و ویژگی‌های بسیاری موجود است که در صورت نیاز می‌توانید از آنها بهره‌مند شوید.

نرم افزار S.K.Y. Studios S.K.Y. Keys ابزارهای مورد استفاده مانند Jupiter 8، Prophet 5، و Prophet 6، سینتی سایزرهای کلاسیک آنالوگ مانند Moog Model D و Subsequent 37، سینت سایزر Deckards Dream، و همچنین سازهای آکوستیک مانند Wurlitzers، در این عنوان بکار گرفته شده است. همچنین پیانوهای معمولی، Panoptigon، Marimba، و منابع صوتی مختلف و جلوه‌های بیرونی بسیاری در برنامه گنجانده شده است که کاربران بتوانند صداهای جذابی به وجود آورند.


دانلود S.K.Y. Studios S.K.Y. Keys

✅ نام نرم افزارS.K.Y. Studios S.K.Y. Keys❤️ تعداد دانلود18
⭐نسخه نرم افزارv1.0.0🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 10 به‌بالا | نسخه 64 بیتی🔆 حجم فایل4 گیگابایت

دانلود نرم افزار S.K.Y. Studios S.K.Y. Keys v1.0.0 برنامه تولید موسیقی و سازهای مختلف


دانلود نرم افزار S.K.Y. Studios S.K.Y. Keys


نرم‌افزار S.K.Y. Studios S.K.Y. Keys به طور کلی، یک پروژه نمونه برداری جامع با استفاده از طیف گسترده‌ای از ابزارهای با کیفیت بالا و منابع صوتی برای ایجاد مجموعه‌ای متنوع از صداها برای تولید موسیقی باشد. روند انتخاب احتمالاً بر گرفتن بهترین و منحصربه‌فردترین صداها از این سازها متمرکز بود تا منبع ارزشمندی برای پروژه‌های خلاقانه‌شان به نوازندگان و تولیدکنندگان ارائه شود. نرم افزار S.K.Y. Studios S.K.Y. Keys در کنار توضیحات فوق میزبان مزیت‌های بیشتری نیز بوده است که اگر تصمیم دارید در این زمینه به ابزارهای کاربردی و البته اختصاصی دسترسی داشته باشید باید بدانید که شرکت سازنده این برنامه در این زمینه مزایای بسیاری را برایتان تعبیه نموده است. در ادامه توضیحات جهت دانلود نرم افزار S.K.Y. Studios S.K.Y. Keys و آشنایی با قابلیت‌های این برنامه باما همراه باشید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار S.K.Y. Studios S.K.Y. Keys


  • - ابزارهای مورد استفاده مانند Jupiter 8، Prophet 5، و Prophet 6
  • - ایجاد مجموعه‌ای متنوع از صداها برای تولید موسیقی
  • - گرفتن بهترین و منحصربه‌فردترین صداها از سازهای متمرکز
  • - وجود سایزرهای کلاسیک آنالوگ مانند Moog Model D
  • - در اختیار داشتن منابع صوتی مختلف و جلوه‌های بیرونیلیست دانلود
پسورد فایل :
کپی