آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » مالتی مدیا » دانلود نرم افزار DHPlugins Halo 2 Cyberfunk Expansion v2.0.3 برنامه قدرتمند تولید صداهای الکترونیک

دانلود نرم افزار DHPlugins Halo 2 Cyberfunk Expansion v2.0.3 برنامه قدرتمند تولید صداهای الکترونیک

نرم افزار DHPlugins Halo 2 Cyberfunk Expansion یک برنامه صوتی و سینت‌سایزر بسیار قوی و کارآمد است که با استفاده از دو سینت‌سایزر انالوگ افسانه‌ای، صداهای با کیفیت و گسترده‌ای را ارائه می‌دهد. این نرم‌افزار قابلیت‌های زیادی از جمله صداهای فضایی، باس‌های قوی، ملودی‌های خوشایند، دنس‌های شناور، پلاک‌های قوی، آرپژیاتور‌های پرفراز، را فراهم می‌کند.

نرم افزار DHPlugins Halo 2 Cyberfunk Expansion به عنوان یک ابزار قدرتمند برای تولید صداهای الکترونیک و موسیقی الکترونیک متنوع و جذاب مورد استفاده قرار می‌گیرد. ویژگی‌هایی که در این نرم‌افزار وجود دارد عبارتند از: پوشش گسترده از لایه‌های صوتی از Euphoric تا Dystopian، دنس‌های شناور و جذاب Moving Chord Sequences، آرپژیاتورهای پرفراز و پیشرفته Piercing Arps که با در اختیار گرفتن این ویژگی‌ها قادر هستید انواع مختلف پروژه‌های صوتی جذاب را به وجود آورید.

دانلود نرم افزار DHPlugins Halo 2 Cyberfunk Expansion v2.0.3 برنامه قدرتمند تولید صداهای الکترونیک


دانلود نرم افزار DHPlugins Halo 2 Cyberfunk Expansion


برنامه DHPlugins Halo 2 Cyberfunk Expansion دارای امکانات بسیاری می‌باشد که کاربران می‌توانند از آنها استفاده کنند، وجود یک بانک صدا کمک می‌کند موسیقی‌های بیشتری را در اختیار داشته باشید، این بانک صداها شامل مجموعه‌ای گسترده از صداهای مختلف از Leads، Strings، Plucks، Sequences، Pads، Chords، Basses و Subs است که به کاربران امکان انتخاب صداهای متنوع را می‌دهد. تمام صداهای این نرم‌افزار به وسیله دو سینتی‌سایزر انالوگ پیشرفته و پرکاربرد و پردازش نرم‌افزاری مدرن تولید شده‌اند. این نرم‌افزار برای پردازش صداها و ایجاد افکت های خارق العاده روی صدا مناسب است.


قابلیت های کلیدی نرم افزار DHPlugins Halo 2 Cyberfunk Expansion


  • - در اختیار داشتن صداهای تولیدی از دو سینت‌سایزر انالوگ افسانه‌ای
  • - پوشش گسترده از لایه‌های صوتی از Euphoric تا Dystopian
  • - ملودی‌های خوشایند و روح‌بخش Blissful Melodies
  • - تولید صداهای الکترونیک و موسیقی الکترونیک متنوع
  • - امکان استفاده از باس‌های قوی و پرکاربرد Earthshaking Subs


پسورد فایل :
کپی