آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » مالتی مدیا » دانلود نرم افزار Nembrini Audio NA BST100 V2 v2.0.1 برنامه ایجاد صداهای گیتاری واقع گرایانه

دانلود نرم افزار Nembrini Audio NA BST100 V2 v2.0.1 برنامه ایجاد صداهای گیتاری واقع گرایانه

نرم افزار Nembrini Audio NA BST100 V2 یک برنامه شبیه ساز برای تقلید صدای بوگنر BST100 می‌باشد. این نرم‌افزار شامل افکت‌های گیتار اتصالی، آمپ‌ها، کابینه‌ها، میکروفون‌ها و افکت‌های دیگری بوده که می‌توانید برای ایجاد صداهای گیتاری واقع گرایانه و بالقوه از آن استفاده کنید. این نرم‌افزار مناسب برای موسیقی دانان، و هر کسی است که به دنبال ایجاد صداهای گیتار منحصر به فرد و با کیفیت است.

نرم افزار Nembrini Audio NA BST100 V2 با استفاده از تکنولوژی پیشرفته‌ای که در آن استفاده شده، به شما امکان می‌دهد تا صداهای گیتاری با کیفیت واقع گرایانه ایجاد کنید و تنظیمات دلخواه خود را انجام دهید. وجود ویژگی‌های مختلف همانند: امکان استفاده از افکت‌های مختلف مانند افکت‌های درام، تاخیر، ریورب، رابط کاربری کاربر پسند و آسان به همراه امکان تنظیمات جامع، سازگاری با سیستم عامل‌های ویندوز و مک از قابلیت‌های کاربردی فوق العاده نرم‌افزار محسوب می‌شود.

دانلود نرم افزار Nembrini Audio NA BST100 V2 v2.0.1 برنامه ایجاد صداهای گیتاری واقع گرایانه


دانلود نرم افزار Nembrini Audio NA BST100 V2


برای استفاده از نرم‌افزار Nembrini Audio NA BST100 V2، ابتدا باید نصب نرم‌افزار بر روی سیستم عامل ویندوز یا مک خود خود را انجام دهید، و با استفاده از کد فعالسازی مربوطه این نرم‌افزار را فعال نمایید. در بخش ابزارها استفاده از بوگنر BST100 را انتخاب نمایید، تنظیم گیره‌های EQ، گیره‌های ولوم و سایر پارامترها برای ایجاد صدای دلخواه و تنظیم افکت‌های مختلف برای حالت‌های متنوع را به دلخواه خود انجام دهید. ضبط و ذخیره‌سازی اجرای گیتار و افکت‌های انتخابی را تایید نمایید. در نظر داشته باشید که امکان بازگردانی و ویرایش تنظیمات در آینده نیز وجود دارد.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Nembrini Audio NA BST100 V2


  • - شبیه‌سازی دقیق صدای بوگنر BST100
  • - امکان انتخاب و تنظیم تعداد و نوع میکروفون ها
  • - امکان استفاده از افکت‌های مختلف مانند افکت‌های درام، تاخیر، ریورب
  • - سازگاری با سیستم عامل‌های ویندوز و مک
  • - امکان استفاده در زمینه‌های مختلف موسیقی از جمله راک، متال


پسورد فایل :
کپی