» ریپورتاژ آگهی

چطور یوسی پابجی ارزان قیمت خریداری کنیم؟

تاریخ : 27 خرداد 1398
دسته بندی : ریپورتاژ آگهی
نویسنده : admin
بازدید : 17630

پست مربوطه به دستور کمیته مصادیق مجرمانه حذف گردید
یوسی پابجی

یا همان پابجی موبایل در اصل نام یکی از بهترین، جذابترین، شگفت انگیزترین و خارق العاده ترین بازی در کل دنیا محسوب می شود که هم برای سیستم عامل اندروید موبایل و هم برای کامپیوترهای خانگی ساخته شده و از محبوبیت خیلی زیادی میان مردم برخوردار است و محبوبیت آن تا جایی پیش رفته که این نرم افزار را میلیون ها بار در سراسر دنیا دانلود کرده اند.
ادامه مطلب

قبل از سفر با هواپیما بخوانید

تاریخ : 14 اسفند 1397
دسته بندی : ریپورتاژ آگهی
نویسنده : admin
بازدید : 1010

قبل از اینکه سفر خود را با هواپیما شروع کنید و تصمیم این را بگیرید که با هواپیما به مقصد مورد نظر خود پرواز کنید باید در مورد اطلاعاتی که در مورد سفر هوایی شما مورد نیاز است اطلاعات کافی داشته باشید به همین خاطر در مورد این موضوع اطلاعات کافی در اختیار شما گذاشته ایم.

یکی از روش های عمده و پرطرفدار برای مسافرت استفاده از هواپیما و خطوط هوایی است. بسیاری از افراد که برای اولین بار است میخواهند از این روش مسافرتی استفاده کنند نکات مربوط به سفر از طریق هواپیما را نمیدانند.


هواپیما و سفر
ادامه مطلب

سام درخشانی با سریعترین سایت ایرانی همراه شد

تاریخ : 15 دی 1397
دسته بندی : ریپورتاژ آگهی
نویسنده : admin
بازدید : 910

الی گشت

الی گشت در کسری از ثانیه بارگزاری می شود ! این اولین چیزی است که با نوشتن آدرس eligasht.com در مرورگر می توان متوجه شد ! با کمی دقت بیشتر متوجه می شویم که الی گشت امکان جستجو در تمام ایرلاینهای دنیا و همچنین تمام هتلهای دنیا را به کاربر می دهد.
اما در کنار سرعت بارگزاری سریع الی گشت، روزهای گذشته خبر همکاری الی گشت با سام درخشانی نیز مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است. این موضوع علاوه بر رسانه های داخلی در بسیاری از رسانه های خارجی همچون Market Watch و Business Insider نیز مورد توجه قرار گرفته است.

ادامه مطلب