دانلود رایگان » ریپورتاژ آگهی
خرید pubg

در این مطلب می خواهیم اشاره ای داشته باشیم به معرفی یکی از بهترین سایت های خرید گیفت کارت در ایران 

بدون شک اگر از طرفداران بازی محبوب PUBG MOBILE باشید ، میدانید که این روزها خرید یوسی یا همان پول بازی پابجی که با آن می توانید آیتم ، لباس ، اسلحه و ... بخرید بسیار در بین کاربران باب شده است .

ادامه مطلب

پست مربوطه به دستور کمیته مصادیق مجرمانه حذف گردید
یوسی پابجی یا همان پابجی موبایل در اصل نام یکی از بهترین، جذابترین، شگفت انگیزترین و خارق العاده ترین بازی در کل دنیا محسوب می شود که هم برای سیستم عامل اندروید موبایل و هم برای کامپیوترهای خانگی ساخته شده و از محبوبیت خیلی زیادی میان مردم برخوردار است و محبوبیت آن تا جایی پیش رفته که این نرم افزار را میلیون ها بار در سراسر دنیا دانلود کرده اند.
ادامه مطلب

قبل از اینکه سفر خود را با هواپیما شروع کنید و تصمیم این را بگیرید که با هواپیما به مقصد مورد نظر خود پرواز کنید باید در مورد اطلاعاتی که در مورد سفر هوایی شما مورد نیاز است اطلاعات کافی داشته باشید به همین خاطر در مورد این موضوع اطلاعات کافی در اختیار شما گذاشته ایم.

یکی از روش های عمده و پرطرفدار برای مسافرت استفاده از هواپیما و خطوط هوایی است. بسیاری از افراد که برای اولین بار است میخواهند از این روش مسافرتی استفاده کنند نکات مربوط به سفر از طریق هواپیما را نمیدانند.


هواپیما و سفر
ادامه مطلب

الی گشت

الی گشت در کسری از ثانیه بارگزاری می شود ! این اولین چیزی است که با نوشتن آدرس eligasht.com در مرورگر می توان متوجه شد ! با کمی دقت بیشتر متوجه می شویم که الی گشت امکان جستجو در تمام ایرلاینهای دنیا و همچنین تمام هتلهای دنیا را به کاربر می دهد.
اما در کنار سرعت بارگزاری سریع الی گشت، روزهای گذشته خبر همکاری الی گشت با سام درخشانی نیز مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است. این موضوع علاوه بر رسانه های داخلی در بسیاری از رسانه های خارجی همچون Market Watch و Business Insider نیز مورد توجه قرار گرفته است.

ادامه مطلب
گیفت کارت