آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » سخت افزار » دانلود نرم افزار نمایش مشخصات سخت افزارها SIV (System Information Viewer) 5.76

دانلود نرم افزار نمایش مشخصات سخت افزارها System Information Viewer 4.40

System Information Viewer نام نرم افزاری جهت نمایش اطلاعات سخت افزارهای سیستم شما می باشد توسط این نرم افزار می توانید به اطلاعات ریز و درشت سخت افزارهایی مانند فن ، سی پی یو ، مادر بورد ، کارت گرافیک ، کارت صوتی و ... دست پیدا کنید و درستی کار آنها اطمینان پیدا کنید ، این نرم افزار همچنین در شبکه نیز بسیار پرکاربرد می باشد زیر به شما امکان مشخصات کارت شبکه و ساعات استفاده از شبکه و کانکشن های آن را در اختیار شما می گذارد. و شما با این نرم افزار همچنین قادر به تغییر ادرس مک شبکه و پینگ آن نیز خواهید بود.
نرم افزار SIV (System Information Viewer) یک ابزار قدرتمند برای نمایش و مشاهده اطلاعات سیستم است. این نرم افزار به شما امکان میدهد تا جزئیات مربوط به سخت افزار، نرم افزار و تنظیمات سیستم خود را بررسی کنید. SIV اطلاعات جامعی از زیرسیستمهای مختلف سیستم شما را نمایش میدهد و میتواند در تشخیص مشکلات سخت افزاری، اطلاعات پیشرفته و کنترل پارامترهای سیستم مفید باشد.


دانلود SIV (System Information Viewer)

✅ نام نرم افزارSIV (System Information Viewer)❤️ تعداد دانلود13266
⭐نسخه نرم افزار5.76🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل22 مگابایت

بعضی از قابلیتهای اصلی SIV


- نمایش اطلاعات سخت افزاری: SIV اطلاعات مربوط به سخت افزار شامل پردازنده، حافظه، کارت گرافیک، دیسکها، مادربورد و سایر قطعات سیستم را نمایش میدهد. این اطلاعات شامل جزئیات فنی، سرعت عملکرد و وضعیت قطعات است.

- نمایش اطلاعات سیستم عامل: SIV اطلاعات مربوط به سیستم عامل شما را نشان میدهد، از جمله نسخه سیستم عامل، سازنده، تاریخ نصب و وضعیت سرویسها.

- نمایش اطلاعات مرتبط با شبکه: شما میتوانید با استفاده از SIV اطلاعات مربوط به کارتهای شبکه، IP آدرسها، اتصالات شبکه و سرعت انتقال داده را بررسی کنید.

- نمایش اطلاعات مرتبط با باتری (در صورت استفاده از لپ تاپ): SIV به شما اطلاعات مربوط به وضعیت باتری، سلامتی و قدرت باطری را نشان میدهد.

- کنترل و تنظیمات پیشرفته: SIV قابلیت کنترل و تنظیمات پیشرفته را برای برخی قطعات سخت افزاری و نرم افزاری فراهم میکند. این شامل تنظیمات BIOS، تنظیمات کارت گرافیک، تنظیمات صدا، تنظیمات مربوط به پردازنده و سایر قطعات سیستم میشود.

- بررسی و تست عملکرد: SIV به شما امکان میدهد تا تستهای عملکرد سخت افزاری را اجرا کنید و نتایج آنها را بررسی کنید. این ابزار شامل تستهایی مانند سرعت پردازش، حافظه، دسترسی به دیسک، وضعیت سلامتی قطعات و آزمونهای استرس سیستم است.

- نمایش اطلاعات حسگرها: SIV اطلاعات حسگرهای مختلف سیستم را نمایش میدهد، از جمله دما، سرعت مروگرها، ولتاژ و رطوبت. این اطلاعات به شما کمک میکند تا وضعیت سیستم و عملکرد قطعات را بررسی کنید.

- نمودارها و گزارشها: SIV امکان نمایش اطلاعات به صورت نمودارها و گزارشهای متنی را فراهم میکند. این به شما کمک میکند تا تغییرات و عملکرد سیستم را به طور دقیقتر مشاهده کنید و مشکلات را تشخیص دهید.

پسورد فایل :
کپی