آروان
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » گوناگون » مدیریت PDF » دانلود نرم افزار PDF Split and Merge Basic 4.2.6 برنامه تکه تکه کردن و ترکیب فایل های پی دی اف

دانلود PDF Split and Merge Basic برای ویندوز

PDF Split and Merge Basic زمانی که بخش کوچکی از فایل حجیم pdf ای را می خواهید، چه کاری انجام می دهید؟ برای ترکیب کردن دو یا تعداد بیشتری از فایل های pdf از چه ابزاری استفاده می کنید؟ این اپلیکیشن هردو مشکل را برای شما حل می کند. همانطور که نام این برنامه به روشنی نشان می دهد، PDF Split and Merge Basic قادر به تقسیم کردن فایل های pdf به چند بخش کوچکتر، یا ترکیب کردن چند فایل کوچک برای ایجاد کردن یک فایل بزرگتر می باشد.

اگرچه رابط کاربری این برنامه در ابتدایی کمی گیج کننده به نظر می رسد، اما به محض این که کار کردن با آن دستتان بیاید می توانید از ویژگی های مختلف آن استفاده کنید. بجز تقسیم کردن فایل ها، امکان تغییر دادن ترتیب صفحات موجود در فایل نیز وجود دارد. علاوه بر این می توانید چندین فایل pdf را با فرمت thumbnail باز کنید و صفحاتی که می خواهید ترکیب شوند را انتخاب کنید. از drag و drop در این زمینه پشتیبانی می شود. می توانید بدون تکه تکه کردن فایل اصلی خود، از روی صفحات مورد نیاز کپی ای تهیه کنید و در فایلی جدید ذخیره سازی کنید. صفحات دلخواه خود را وارد برنامه کنید و با , چندین صفحه مختلف را انتخاب کنید تا عملیات تقسیم انجام شود. PDF Split and Merge Basic با ویندوز های XP به بعد سازگار است.

ویژگی های نرم افزار PDF Split and Merge Basic :


- ترکیب و تقسیم کردن فایل ها

- یادگیری کار با برنامه در عرض چند دقیقه

- تغییر دادن ترتیب صفحات

- سرعت بالا

- کم حجم و سبک

- کاملا رایگان با امکان بروزرسانی

- امکان انتخاب چند فایل به شکل همزمان

تصاویری از محیط نرم افزار PDF Split and Merge Basic :

دانلود PDF Split and Merge Basic برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی