آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » گوناگون » مدیریت PDF » دانلود و نصب Cisdem PDFMaster 2.5 نرم افزار مدیریت و ویرایش PDF

PDFMaster

Cisdem PDFMaster یک نرم افزار کامل مدیریت فایل های PDF است که امکانات متعددی از جمله ویرایش، تبدیل، ساخت، ایجاد فرم ها، حفاظت از امنیت، مقایسه، نشانه گذاری و مدیریت صفحات PDF را فراهم می کند. این نرم افزار به کاربران امکان ویرایش متن و تصاویر در PDF، تبدیل PDF به فرمت های مختلف، ایجاد فرم های قابل تکمیل، حفاظت از حریم شخصی، مقایسه نسخه ها، نشانه گذاری و تبصره نویسی PDF، و ایجاد فرم ها و تعاملی PDF را ارائه می دهد. این نرم افزار ابزار چند منظوره ای است که به کاربران امکان مدیریت کامل فایل های PDF را ارائه می دهد.

ویژگی های اصلی Cisdem PDFMaster


- ویرایش متن و تصاویر: امکان ویرایش متن ها و تصاویر در فایل های PDF را دارد. شما می توانید متن ها را اصلاح کرده و تصاویر را به PDF اضافه کنید یا آنها را ویرایش کنید. دانلود Icecream PDF Editor و دانلود PDFsam  و دانلود All About PDF از دیگر نرم افزارهای مدیریت پی دی اف می باشند.

- تبدیل به فرمت های مختلف: می توانید فایل های PDF را به فرمت هایی مانند Word، Excel، PowerPoint، EPUB، HTML و تصاویر تبدیل کنید.

- ایجاد فرم های PDF: شما می توانید فرم های PDF را ایجاد کنید و امکان تعبیه فیلدهای متنی، چک باکس، دکمه رادیویی و ... را داشته باشید.

- حفاظت از حریم شخصی و ردیابی اطلاعات: امکان تنظیم رمز عبور برای محافظت از دسترسی غیرمجاز به PDF و همچنین حذف اطلاعات حساس از اسناد PDF را دارد.

- مدیریت صفحات PDF: امکانات مختلفی مانند حذف صفحات غیرمورد نظر، چرخاندن صفحات، استخراج صفحات مشخص و ... را فراهم می کند.

- تطبیق تمامی ابزارهای مورد نیاز PDF: این نرم افزار ابزارهای مختلفی مانند مشاهده PDF، تقلیل اندازه PDF، حذف محدودیت های پرینت و کپی، مقایسه نسخه ها و غیره را ارائه می دهد.

- نشانه گذاری و تبصره نویسی PDF: این نرم افزار امکان افزودن نشانه ها و تبصره های PDF را فراهم می کند تا ایده ها را انتقال دهید یا نقاط مهم را برجسته کنید. همچنین ابزارهای تبصره نویسی از جمله ایجاد اشکال، مداد، یادداشت و تماس برای افزودن جزئیات بیشتر به PDFهای شما را داراست.


PDFMaster


- پر کردن و ایجاد فرم های PDF: به عنوان یک ابزار پرکردن فرم های PDF، این نرم افزار امکان تکمیل و ایجاد فرم های PDF را فراهم می کند. همچنین، فرم های تعاملی PDF را با افزودن فیلد های متنی قابل ویرایش، چک باکس، دکمه رادیویی و ... ایجاد کنید.

- مقایسه PDF: با ویژگی مقایسه نسخه های مختلف PDF، شما می توانید تفاوت ها را بین دو نسخه مقایسه کنید و به بهبود کار فرآیند بررسی کمک کنید.

- ویرایش PDF: امکان ویرایش متن و تصاویر در فایل های PDF را دارد. شما می توانید متن ها را اصلاح کرده و تصاویر را به PDF اضافه کنید یا آنها را ویرایش کنید.

- تبدیل به فرمت های مختلف: می توانید فایل های PDF را به فرمت های مانند Word، Excel، PowerPoint، EPUB و غیره تبدیل کنید.

- تشخیص متن از اسناد اسکن شده: امکان تشخیص متن از اسناد اسکن شده و تبدیل آن به متن قابل جستجو را دارد.

- نشانه گذاری و تبصره نویسی PDF: امکان افزودن نشانه ها، تبصره ها و امضاهای دیجیتال به اسناد PDF را دارد.

- مدیریت صفحات PDF: امکانات مختلفی مانند حذف صفحات غیرمورد نظر، چرخاندن صفحات، استخراج صفحات و ... را فراهم می کند.

- ویژگی های دیگر: شامل ابزارهای متنوعی مانند تقلیل اندازه PDF، حذف محدودیت های پرینت و کپی و ...


آموزش نصب و فعال سازی Cisdem PDFMaster


1 - بسته را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.

2 - نرم افزار را نصب کنید ولی باز نکنید.

3 - محتویات پوشه Crack همراه فایل دانلود شده را در مسیر c:\Program Files (x86)\Cisdem PDFMaster\exe کپی کنید.


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 380 مگابایت
   (4.0/5)

نصب در ویندوز 7 به بالا 64 بیتی

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت