حسابداری موج
آروان
دانلود رایگان » گوناگون » ابزار رجیستری » دانلود نرم افزار بهینه سازی و حل مشکلات رجیستری ویندوز Reg Organizer 9.201

Reg Organizer

Reg Organizer یکی نرم افزار غنی ویرایش ، پاکسازی و بهینه سازی رجیستری ویندوز می باشد. این نرم افزار کم زیادی برای رفع مشکلات ویندوز و بهبود عملکرد ویندوز می کند. خاصیت ویرایش کدهای رجیستری این نرم افزار به شما کمک میکند تا بعد از حذف نرم افزار ها فایل های باقی مانده اضافی آن را نیز حذف کنید. تعمیر رجیستری ، حذف کد های رجیستری اضافی ، فشرده سازی رجیستری ، اطلاعات کامل در مورد رجیستری ، جستجو و جایگزین کردن کدها در رجیستری و عیب یابی رجیستری ویندوز از ویژگی های این نرم افزار مفید می باشد.

 قابلیت های اصلی Reg Organizer


- پاکسازی رجیستری: Reg Organizer امکان پاکسازی رجیستری را به طور عمیق و دقیق فراهم می کند. شما می توانید ورودی های غیرمعتبر، موارد قدیمی و بی استفاده، کلیدهای خالی و مشکل زا را شناسایی و حذف کنید. این کار ممکن است به بهبود عملکرد سیستم و افزایش سرعت کامپیوتر شما کمک کند.

- مدیریت برنامه ها: با استفاده از Reg Organizer می توانید برنامه های نصب شده را مدیریت کنید. شما می توانید برنامه ها را حذف، تغییر نام دهید، یا تنظیمات آنها را ویرایش کنید. همچنین، این نرم افزار به شما امکان می دهد برنامه هایی را که هنگام راه اندازی سیستم شروع می شوند، کنترل کنید و آن ها را غیرفعال کنید.

- پشتیبان گیری و بازیابی رجیستری: Reg Organizer قابلیت پشتیبان گیری و بازیابی رجیستری را داراست. شما می توانید پیش از اعمال تغییرات، پشتیبان گیری از رجیستری را انجام دهید و در صورت نیاز، به حالت قبلی بازگردید.

- بهینه سازی سیستم: این نرم افزار امکان بهینه سازی سیستم عامل را فراهم می کند. شما می توانید تنظیمات سیستم را تنظیم کنید، برنامه ها و خدمات غیرضروری را غیرفعال کنید و منابع سیستم را بهینه استفاده کنید.

- مدیریت شورتکات ها: Reg Organizer به شما امکان می دهد شورتکات ها را مدیریت کنید. شما می توانید شورتکات ها را بررسی و مشکل زا را شناسایی کنید، شورتکات های معیوب را حذف کنید و به شورتکات های جدیدی دسترسی پیدا کنید.

توضیحاتی در باره Reg Organizer

Reg Organizer یکی نرم افزار غنی ویرایش ، پاکسازی و بهینه سازی رجیستری ویندوز می باشد. این نرم افزار کم زیادی برای رفع مشکلات ویندوز و بهبود عملکرد ویندوز می کند. خاصیت

نحوه دانلود Reg Organizer چگونه است؟

Reg Organizer به صورت رایگان و با حجم نیم بها قابل دانلود از سایت می باشد.


دانلود نرم افزار بهینه سازی و حل مشکلات رجیستری ویندوز Reg Organizer 9.201

✅ نام نرم افزارReg Organizer
⭐نسخه نرم افزار9.20
🔃 تاریخ آپدیت01 خرداد 1402
✔️ نیازمند سیستمویندوز 7 به بالا
❤️ تعداد دانلود9279
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل43 مگابایت


لیست دانلود
  حجم فایل: 43 مگابایت
   (4.1/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت