آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود WHATSENDER Pro 6.2 ارسال گروهی پیام در واتساپ برای کامپیوتر

دانلود WHATSENDER Pro برای ویندوز

WHATSENDER Pro نرم افزاری بی نظیر برای افرادی می باشد که در واتس آپ مشغول فعالیت های تبلیغاتی هستند. و می توانید در واتساپ ویندوز پیام گروهی ارسال کنید.اگر می خواهید به شکل گروهی پیامی یکسان را به چند نفر به شکل همزمان ارسال کنید، این برنامه ابزاری فوق العاده را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید پیام های اختصاصی خود را به مخاطبینی که تعیین کرده اید ارسال کنید. تمام مخاطبان خود را می توانید از طریق فایل هایی نظیر CSV, TXT به برنامه اضافه کنید.

البته امکان اضافه کردن مخاطبین با استفاده از کپی کردن نیز امکان پذیر می باشد. شما می توانید پیام های واتس را به تمام مخاطبان ارسال کنید، حتی اگر آن ها در address book ذخیره نشده باشند.ویژگی های پیشرفته ای همچون جمع آوری مخاطبین از گروه های واتس آپ، ارسال log، ارسال در زمانی که از قبل مشخص شده، فیلتر های مختلف و ... نیز در اختیار شما قرار می گیرد. WHATSENDER Pro به شکل رایگان اراده شده است و به سادگی می توانید آن را بروزرسانی کنید، بدون آن که لازم باشد دردسر کرک کردن را پشت سر بگذارید. این اپلیکیشن کم حجم، با رابط کاربری متریال و دوستانه ای توسعه داده شده است.

ویژگی های نرم افزار WHATSENDER Pro


- ارسال گروهی پیام ها

- امکان انتخاب کردن مخاطبین دلخواه

- ارسال پیام به تمامی مخاطبان

- اضافه کردن مخاطبین با استفاده از فایل csv یا txt

- دارای ویژگی های پیشرفته و کاربردی

- دارای فیلتر های مختلف

- جمع آوری مخاطبان از گروه های واتس آپ


پست مرتبط :


دانلود واتساپ اندروید

دانلود واتساپ کامپیوتر


آموزش فعال سازی:


بعد از نصب نرم افزار با ببندید و محتویات پوشه Crack همراه فایل دانلودی را در مسیر نصب برنامه کپی کنید !تصاویری از محیط نرم افزار WHATSENDER Pro :


دانلود WHATSENDER Pro برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی