مجازی شو
شید
دانلود اپلیکییشن پاتوق
دانلود رایگان / گوناگون / ابزارهای مفید / دانلود USB Redirector Tech / Standard 6.11 نرم افزار دسترسی از راه دور به USB برای ویندوز

دانلود USB Redirector برای ویندوز

USB Redirector برای افراد حرفه ای مناسب است که می خواهند دسترسی از راه دور به USB داشته باشند و سرویس های مختلف را تعمیر کنند، عملیات فلش کردن را انجام دهند یا باز برنامه نویسی و طراحی انجام دهند. همانطور که از نام این اپلیکیشن بر می آید، USB Redirector سیستم های USB مشتری را به فرد حرفه ای در این زمینه redirect می کند و امکان انجام سرویس های آنلاین و از راه دور را به وجود می آورد. سیستم ریدایرکت شده درست به گونه ای به نظر می رسد که انگار مستقیما به سیستم فرد حرفه ای متصل شده است. این اپلیکیشن باید روی سیستم تعمیر کار نصب شود. ماژول رایگانی نیز در آن پیدا می شود که باید با مشتری های خود به اشتراک بگذارید تا با کمک آن محصولاتی که ارائه داده اید به کامپیوترتان ریدایرکت شود. این برنامه رابط کاربری ساده ای دارد و نیازی به نصب ندارد.

این اپلیکیشن به شکل خاص برای انجام سرویس های از راه دور طراحی شده است. از این نرم افزار می توانید برای فلش کردن سیستم، برنامه نویسی و سایر سرویس ها استفاده کنید. رنج گسترده ای از USB ها پشتیبانی می شود. از موبایل ها، تا پرینترها، مودم های 3G، کابل ها و ... . شما می توانید مدلی که به مشتریتان ارائه می کنید را شخصی سازی کنید و لوگوی خودتان را به آن اضافه نمایید. USB Redirector از ویندوز های مختلف از xp تا جدیدترین نسخه های ویندوز 10 پشتیبانی می کند و با سیستم های 32 و 64 بیتی سازگار است.

ویژگی های نرم افزار USB Redirector :


- سازگار با انواع سیستم های متصل شده با USB

- رابط کاربری دوستانه و سر راست

- شخصی سازی مدل داده شده به مشتری

- ریدایرکت کردن آسان سیستم

- امکان فلش کردن سیستم متصل شده از راه دور

- امکان برنامه نویسی و ارائه انواع سرویس ها

- امکان استفاده برای پرینترها و مودم ها

- پوشش رنج گسترده ای از سیستم ها

تصاویری از محیط نرم افزار USB Redirector :


دانلود USB Redirector برای ویندوز
لیست دانلود
  حجم فایل: 7 مگابایت
   (3.7/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت