آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گرافیک » فونت » دانلود Summitsoft Wonderful Fonts Collection 2023 مجموعه فونت انگلیسی 2023

دانلود Summitsoft Wonderful Fonts Collection

Summitsoft Wonderful Fonts Collection نام بسته فونت انگلیسی می باشد که می توانید از انها در پروژه های خودتان استفاده کنید. مجموعه فونت های فوق العاده شامل فونت های منحصر به فرد و حرفه ای است ، که می تواند کتابخانه فونت شما را کامل کند. این بسته شامل فونت های فان ، کمیک ، ورزشی ، بازی و علمی تخیلی می باشد. در این بسته بیش از 10 هزار فونت مختلف دست چین شده است.


دانلود Summitsoft Wonderful Fonts Collection

✅ نام نرم افزارSummitsoft Wonderful Fonts Collection❤️ تعداد دانلود324
⭐نسخه نرم افزار2023🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 8 به بالا🔆 حجم فایل360 مگابایت

محتویات بسته فونت انگلیسی 2023


مجموعه فونت های فوق العاده خلاق شامل گروهی از فونت هاست که براساس دسته بندی های موضوعی می باشد :


- فونت های علمی-تخیلی
- فونت های سرگرم کننده
- فونت های ورزشی
- فونت های شگفت انگیز
- فونت های بازی
- فونت های کمدی


فونت های علمی-تخیلی
این فونت ها دارای ظاهری پیشرفته و کیفیتی فضایی هستند که می توانید با استفاده از آن ها حال و هوای فضایی به متون خود بدهید. دانلود فونت فارسی و دانلود مجموعه عظیم فونت انگلیسی جدید و حرفه ای از دیگر پست های مرتبط می باشند.


فونت های سرگرم کننده
این مجموعه از فونت ها به پروژه های شما جذابیتی خاص می بخشد. این فونت ها برای پروژه های درسی ، وبسایت ها، هنرهای دستی و هر پروژه ای که به آن نیاز به کمی خیال پردازی است، عالی هستند.


فونت های ورزشی
با الهام از تیم ها، ورزشکاران و طرفداران ورزش در سراسر جهان، این مجموعه از فونت های ورزشی برای باشگاه ها، سازمان ها، مدارس و لباس های ورزشی مناسب است.


فونت های شگفت انگیز
این فونت ها الهام گرفته شده از فضا، کاوش و دنیای خیالی هستند و برای پروژه های علمی، وبسایت ها، گرافیک، خبرنامه ها و بسیاری از کارهای دیگر بسیار مناسب هستند.


فونت های بازی
این فونت ها الهام گرفته شده از بازی های ویدیویی است که همه ما با آن ها بزرگ شدیم. از بازی های ساده تا تا بازی های ویدیویی ، این مجموعه فونت ها نماینده ای مناسب برای فونت های سنتی است.


فونت های کمدی
فونت های کمدی یک راه عالی برای افزودن ظاهری متحرک و روان به پروژه های شما هستند. این فونت ها طرحی تازه و جذاب را به جای فونت متداول Comic Sans ارائه می دهند.


کیفیت بالا و منحصر به فرد
تمام فونت های بسته از نوع OpenType هستند، که استاندارد صنعتی مورد استفاده توسط Microsoft® و Adobe® است. این بدان معنی است که در هر اندازه ای شفاف و واضح باقی می مانند.

پسورد فایل :
کپی