دانلود رایگان » صوتی و تصویری » ویژه جام جهانی 2018 روسیه

دانلود مراسم افتتاحیه جام جهانی روسیه Russia World Cup 2018

مراسم افتتاحیه جام جهانی 2018 روز پنج شنبه 24 خرداد 97 در کشور روسیه شهر مسکو ورزشگاه لوژنیکی برگزار می شود ، این مراسم ساعت 19 به وقت تهران شروع می شود و طبق روال سالهای گذشته پیش از بازی افتتاحه این مراسم را خواهید دید. جام جهانی فوتبال 2018 بیست و یکمین دوره جام جهانی فوتبال است ، نکته جالب این است که اولین جام جهانی در تاریخ است که در اروپای شرقی برگزار می‌گردد ، مجموع بازی‌های این تورنمنت 64 مسابقه می‌باشد که در 12 ورزشگاه و 11 شهر برگزار خواهد شد.شهرهای کالینینگراد، قازان، کراسنودار، مسکو، نیژنی نووگورود، روستوف-نا-دونو، سن پترزبورگ، سامارا، سارانسک، سوچی، ولگوگراد، یاروسلاول در روسیه میزبان جام جهانی خواهند بود.

در این پست سایت برای شما مراسم افتتاحیه جام جهانی 2018  روسیه را با کیفیت های مختلف و لینک مستقیم اماده دانلود کرده ایم ، رابی ویلیامر خواننده سرشناس بریتانیا و آیدا گاریفولینا خواننده و بازیگر اپرای روس  د رمراسم افتتاحیه جام جهانی روسیه به خوانندگی می پردازند ، اولین مسابقه بعد از افتتاحیه روسیه و عربستان می باشد که 30 دقیقه بعد از افتتاحیه بازی خواهند کرد.

ادامه مطلب

دانلود آهنگ جام جهانی 2018 روسیه رسمی

مسابقات جام جهانی 2018 روسیه از اواخر خرداد برگزار می شود ، مسابقات جام جهانی توسط فیفا هر 4 سال یکبار و هر بار در کشور خاص برگزار می شود و در آن فیفا برای مسابقات افتتاحیه و اختتامیه در نظر می گیرد. در مورد آهنگ جام جهانی فیفا انتخاب و برگزاری آن را بر عهده کشورهای برگزار کننده مسابقات می گذارد. کشور روسیه خوانندگی آهنگ جام جهانی 2018 را بر عهده پولینا گاگارینا و ایگور کرید گذاشته است و فعلا این اهنگ معرفی شده است که ما آن را در ادامه مطلب برای دانلود قرار داده ایم در صورت انتخاب اهنگ های دیگر این پست آپدیت می شود.

ادامه مطلب