آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » بازیابی تصاویر از حافظه های همراه مختلف دوربین های دیجیتال با CardRecovery 6.20.0516

نرم افزار CardRecovery

| نسخه جدید نرم افزار CardRecovery جایگزین نسخه قبلی شد|


CardRecovery از زمان های بسیار قدیم مردم علاقه ی بسیار زیادی به عکس داشتند زیرا با کمک آن می توانستند لحظات و خاطرات خود را ثبت کنند. البته علاقه ی مردم به عکس در طول زمانهای مختلف هرگز کم نشد و همانطور که در دنیای امروز هم مشاهده می کنید افراد به محض اینکه منظره ای توجه شان را جلب می کند اقدام به گرفتن عکس از آن می نمایند. در همین راستا و با پیشرفت صنعت، دوربین های عکاسی نیز دارای تحول عظیمی شدند و همانطور که روزانه در تبلیغات تلویزیون ، اینترنت ، مجلات و مکان های مختلف می بینید دوربینی جدید روانه بازار می گردد که امکانات بسیار زیادی مانند افزایش درجه ی زوم ، افزایش کیفیت عکس و ... را دارد. اما یک چیز در اکثر دوربین های دیجیتالی جدید مشترک است و آن هم استفاده ی رم به جای نگاتیو برای ذخیره سازی عکسها می باشد. در دوربین های قدیمی عکسها بر روی نگاتیو ذخیره می شد که دارای دردسرهای بسیار زیادی بودند و چاپ آنها فقط توسط آتیله های عکاسی امکان پذیر بود اما امروزه با آمدن دوربین های دیجیتالی شما می توانید تعداد بسیار زیادی عکس را در یک حافظه ی کوچک ذخیره کنید و در خود دوربین اقدام به تماشای آنها نمایید.

CardRecovery اما گاهی اوقات همین حافظه ی کوچک باعث بروز مشکلاتی می شود به طور مثال شما در مانیتور دوربین در حال مشاهده ی عکس هایی که گرفته اید هستید و به اشتباه عکسی را که بسیار برایتان ارزشمند بوده پاک می کنید. در همین لحظه اولین فکری که به نظر افراد می رسد این است که عکس مورد نظر به صورت کامل پاک شده و دیگر هیچ راهی برای بازگرداندن آن وجود ندارد. امروز در پاتوق یو نرم افزاری را برایتان آماده کرده ایم که می تواند عکس و یا عکس هایی را که به صورت اشتباه از رم دوربین های دیجیتالی پاک کرده اید را به آن برگرداند.

CardRecovery

به شما در بازیابی عکسهایی که از رم دوربین دیجیتالی خود پاک کرده اید کمک می کند. در واقع عکس و یا عکسهایی را که شما از رم این نوع دوربین ها پاک می کنید به صورت کامل پاک نمی شوند بلکه در گوشه ای از رم ذخیره می شوند که البته دیگر نمی توان آنها را مشاهده کرد و فقط به مرور زمان و پاک شدن عکسهای جدید به طور کامل از رم حذف می شوند. یعنی عکسهای جدیدی را که پاک می کنید بر روی عکسهای قدیمی که پاک شده اند انباشته می شوند و در صورت افزایش تعداد عکس های پاک شده از حد معین، عکسهای قدیمی به طور کامل حذف می شوند. در نتیجه تا وقتی که شما تعداد عکسهایی را که پاک کرده اید از حد معینی عبور نکند امکان بازیابی آنها وجود دارد این نرم افزار هم به همین منظور ساخته شده است. طریقه ی کار با آن بسیار ساده و آسان است فقط کافیست دوربین دیجیتالی خود را توسط کابل آن به پورت USB کامپیوتر متصل کنید و سپس در منوی نرم افزار و در قسمت Step - 1 درایو رم دوربین و نام آن را انتخاب کنید. بعد از اینکار با انتخاب گزینه ی Next وارد قسمت Step - 2 می شوید که در این قسمت باید تا پایان عملیات بازیابی عکس های پاک شده صبر کنید که مدت زمان آن بستگی به تعداد عکسهای پاک شده دارد. پس از پایان این مرحله مجددآ با انتخاب گزینه ی Next وارد قسمت Step - 3 می شوید که در این مرحله می توانید عکسهایی را که نرم افزار بازیابی کرده است مشاهده و یا حذف کنید. حال با انتخاب گزینه ی Next وارد قسمت Complete می شوید که در این قسمت عکسهای بازیابی شده در مسیری که از قبل مشخص نموده اید ذخیره می شوند. از دیگر قابلیت های این نرم افزار می توان به امکان بازیابی فیلم و همچنین صدا در دوربین های پیشرفته ی دیجیتالی که دارای امکاناتی مانند فیلمبرداری و ظبط صدا هستند اشاره نمود.

 

CardRecovery قادر است تا عکس های پاک شده از دوربین های دیجیتالی زیر را بازیابی کند:


Nikon, Canon, Kodak, FujiFilm, Casio, Olympus, Sony, SamSung, Panasonic, Fuji, Konica-Minolta, HP, Agfa, NEC, Imation, Sanyo, Epson, IBM, Goldstar, LG, SHARP, Lexar, Mitsubishi, Kyocera, JVC, Leica, Phillips, Toshiba, SanDisk, Chinon, Ricoh, Hitachi, Pentax, Kinon, Verbatim, Vivitar, Yashica, Argus, Lumix, Polaroid, Sigma and almost.

برخی از امکانات این نرم افزار:
- برگرداندن آسان عکسهایی که به صورت اشتباه از دوربین های دیجیتالی حذف شده اند.
- امکان بازیابی فیلم و کلیپ از دوربین های پیشرفته دیجیتالی.
- نشان دادن تاریخ و زمان گرفتن عکس های بازیابی شده.
- امکان بازیابی صدا از دوربین های پیشرفته دیجیتالی.
- پشتیبانی از انواع دوربین های دیجیتالی.
- امکان نشان دادن عکسهای بازیابی شده در محیط نرم افزار.
- امکان توقف موقت و یا توقف کامل در هنگام بازیابی.
- امکان تغییر مسیر ذخیره سازی عکسهای بازیابی شده.
- امکان حذف عکسهای بازیابی شده در محیط نرم افزار.
- داشتن محیط زیبا و کاربرپسند.
- سازگار با ویندوز های مختلف.
- داشتن حجم کم.
- کاربرد آسان.
- و ...

 

پسورد فایل :
کپی