سئو سایت
حسابداری موج
filmno
دانلود رایگان / گوناگون / ابزارهای مفید / دانلود Hidocs Document Converter v1.1 برنامه تبدیل اسناد متنی به عکس و کتاب های دیجیتالی

دانلود Hidocs Document Converter برای ویندوز

Hidocs Document Converter نرم افزاری بسیار کاربردی، پایدار و قابل اتکا می باشد که با آن می توانید فایل های متنی را به فرمت های مختلفی مانند PDF, GIF, PNG, JPEG, و TIFF تبدیل کنید. این اپلیکیشن قادر به تبدیل کردن اسناد مختلف به کتاب های دیجیتالی مثل EPUB و MOBI نیز هست. با این نرم افزار می توانید فایل های ورد، اکسل، پاور پوینت و ... خود را به فرمت های دلخواهتان تبدیل کنید. برای استفاده از این برنامه لازم نیست مهارت خاصی بلد باشید. تنها کاری که لازم است انحام دهید دانلود و نصب این برنامه و انتخاب فرمت خروجی دلخواه می باشد. باقی کارها را این اپلیکیشن برای شما انجام می دهد. با یک کلیک می توانید فایل های PDF تان را تبدیل کنید.

فایل های تبدیل شده قالب فایل اورجینال را حفظ می کنند که شامل فونت، ستون ها، هدر ها و ... می شود. سرعت عملیات تبدیل بالاست و در عرض چند ثانیه می توانید حجم زیادی از اسناد را تبدیل کنید. البته سرعت برنامه به منابع سیستمی شما نیز بستگی دارد. از تمام فرمت های متنی و تصویری رایجا پشتیبانی می شود. می توانید فرمت های تصویری خود را به PDF نیز تبدیل کنید. این ویژگی زمانی به کارتان می آید که تعداد زیادی از تصاویر اسکن شده را در اختیار دارید و می خواهید کتاب دیجیتالی از آن ها تهیه کنید.

ویژگی های نرم افزار Hidocs Document Converter :


- تبدیل کردن انواع فرمت های تصویری

- تبدیل کردن گروهی فایل ها

- ترکیب کردن چند فایل pdf

- پشتیبانی از انواع فرمت های متنی

- سرعت بسیار بالا در عملیات تبدیل

- سازگار با انواع فرمت های متنی

- تبدیل کردن فایل word به postscript

- تبدیل کردن تصاویر به فرمت pdf

- حفظ قالب کلی برنامه حین عملیات تبدیل

تصاویری از محیط نرم افزار Hidocs Document Converter :

دانلود Hidocs Document Converter برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 84 مگابایت
   (3.3/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت