دانلود اپلیکییشن پاتوق
شید
مجازی شو
دانلود رایگان / گرافیک / پلاگین نرم افزارها / دانلود پلاگین ایجاد کپی های زیاد از عناصر در تری دی مکس VRayPattern 1.080 For 3ds Max 2010-2019

دانلود VRayPattern برای ویندوز

VRayPattern پلاگینی کارآمد برای کاربران نرم افزار 3ds max می باشد که با آن می توانند هندسه به خصوصی را به شکل تناوبی تکرار کنند. دیگر نیازی به استفاده از حجم بالایی از مموری نیست، شما می توانید هر tiled geometry را با کمک این برنامه به سرعت تکرار کنید. این اپلیکیشن به شکل بنیادین با دیگر برنامه هایی که در زمینه scattering ارائه می شود متفاوت است. scatter ها آبجکت های مستقل را تکرار می کنند در حالی که این اپلیکیشن الگویی سه بعدی می سازد. از جمله ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار امکان محدود نکردن تکرار المنت های مختلف است.

تغییر شکل دادن خودکار آبجکت ها نسبت به شکل سطحی که بر روی آن کار می کنید، مصرف اندکی از مموری شما خواهد داشت. متاسفانه امکان دیدن هیچ چیزی در viewportوجود ندارد، بجز تولید کردن texture ی مناسب. توجه داشته باشید که این برنامه مستقل نیست و برای اجرای آن نیاز به 3dmax خواهید داشت. صرفه استفاده از این پلاگین، سریع تر کردن انجام کارها بر روی سیستم هایی می باشد که از رم پایینی بهره مند هستند. این نرم افزار گرچه دارای محدودیت های زیادی است اما می تواند در بسیاری از موارد کار راه انداز باشد.


ویژگی های نرم افزار VRayPattern :


- سریع تر کردن انجام کارها
- مصرف اندک از مموری
- پشتیبانی از جدیدترین ورژن های 3dmax
- مناسب برای سیستم های نسبتا ضعیف

- پشتیبانی از V-Ray Next Nightlies
- امکان تغییرشکل دادن اتوماتیک الگوی تکرار شده
- رابط کاربری سرراست و به دور از پیچیدگی


تصاویری از محیط نرم افزار VRayPattern :


دانلود VRayPattern برای ویندوز
لیست دانلود
  حجم فایل: 65 مگابایت
   (3.5/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت