حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » اینترنت » ابزارهای جستجو » دانلود VovSoft Search Text in Files 3.4 برنامه جست و جوی پیشرفته در فایل های متنی برای ویندوز

دانلود VovSoft Search Text in Files برای ویندوز

VovSoft Search Text in Files نرم افزار کاربردی دیگری از vovsoft می باشد که با آن می توانید متن های دلخواه خود را در فایل هایتان جست و جو کنید. این نرم افزار قادر به پیدا کردن کوئری های مختلف شما در انواع فایل های متنی است. به جای این که هر کدام از فایل های متنی خود را به شکل جداگانه بررسی کنید، با این برنامه قادر به پیدا کردن متن خود در چند فایل خواهید بود. مکان فایل های مورد نظر خود را انتخاب کنید، متنی که می خواهید جست و جو کنید را مشخص کنید، و سپس فیلتری برای نام فایل ها انتخاب کنید. سپس روی start بزنید و اجازه دهید باقی کارها را برنامه برای شما با سرعت بالایی انجام دهد. تمام فایل هایی که از فیلتر بگذرند مورد جست و جو قرار می گیرند. می توانید لیست فایل های یکه در آن متن پیدا شده است را در قالب فایل text یا csv تحویل بگیرید.

امکان باز کردن، کپی کردن، و حذف کردن فایل ها را با راست کلیک خواهید داشت. علاوه بر این می توانید سایز فایل ها، آیکون و ... را نیز مشاهده کنید. این نرم افزار رابط کاربری دوستانه ای دارد. به جای این که لازم باشد آدرس دایرکتوری مورد نظر خود را به شکل دستی وارد کنید می توانید محل آن را با رابط کاربری بصری این اپلیکیشن انتخاب کنید. VovSoft Search Text in Files حجمی کمتر از 2 مگابایت دارد.

ویژگی های نرم افزار VovSoft Search Text in Files :


- رابط کاربری دوستانه و ساده

- کم حجم و سبک

- جست و جو کردن انواع متن ها

- مشاهده سایز فایل ها

- مشاهده آیکون فایل ها

- امکان پنهان کردن آدرس فایل ها

- امکان بررسی در subfolder ها

- بررسی متن در چند فایل به شکل همزمان

- سرعت بسیار بالا در جست و جو


اطلاعات تکمیلی دانلود VovSoft Search Text in Files :


✅ نام نرم افزارVovSoft Search Text in Files
⭐نسخه نرم افزار3.4
🔃 تاریخ آپدیت17 مرداد 1401
✔️ نیازمند سیستمویندوز 7 به بالا
❤️ تعداد دانلود910
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل2 مگابایت

تصاویری از محیط نرم افزار VovSoft Search Text in Files :


دانلود VovSoft Search Text in Files برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 2 مگابایت
   (3.4/5)
پسورد فایل :
کپی
لایسنس ویندوز