آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گرافیک » ویرایشگر تصویر » دانلود Franzis Easy Foto 1.12.02741 نرم افزار روتوش کردن تصاویر

دانلود Franzis Easy Foto برای ویندوز

Franzis Easy Foto نرم افزاری کم حجم و در عین حال کاربردی برای بهبود کیفیت تصاویر می باشد. الگوریتم های برنامه بر اساس ریاضیات استوار بنا شده و به شکل هوشمندانه ای تصاویر شما بهبود پیدا می کند. Franzis Easy Foto بدون گیج کردن کاربر با ابزار پیچیده، بهترین نتایج را به شما پیشنهاد می کند‌. حجم این برنامه کم بوده و برای کار کردن با آن نیاز به داشتن مهارت در زمینه فوتوشاپ و ویرایش عکس ها نخواهید داشت. شما می توانید با گزینه های مختلفی که این برنامه در اختیارتان قرار می دهد به شکل خودکار یا دستی اقدام به بهود عکس ها کنید. قابلیت هایی همچون اصلاح red-eye، lens distortion، آنالیز فنی عکس ها، بهبود تصاویر به شکل خودکار در اختیار شما قرار می گیرد. از تصاویر HD و 4K که دارای کیفیت بالایی هستند نیز پشتیبانی می شود.

علاوه بر این به تمام ابزار ابتدایی برای بهبود عکس ها دسترسی خواهید داشت. این برنامه در زمان شما صرفه جویی می کند و کارها را به شکل قابل توجهی تسریع می کند. Franzis Easy Foto با سرعت بالایی عکس ها را بهینه سازی می کند. رابط کاربری برنامه به گونه ای توسعه داده شده است که حتی تازه کاران نیز در کار با آن مشکلی پیدا نکنند.


ویژگی های نرم افزار Franzis Easy Foto :


- اصلاح ماتی عکس ها

- اصلاح Red eye

- بهینه سازی خودکاذر عکس ها

- پشتیبانی از رزولوشن های بالای 4k و hd

- دارای ابزار های ابتدایی لازم برای ویرایش عکس ها

- کم حجم و سبک نسبت بهب رنامه های مشابه

- رابط کاربری بسیار ساده مناسب تازه کاران

- روتوش و بهبود دادن کیفیت عکس ها

تصاویری از محیط نرم افزار Franzis Easy Foto :


دانلود Franzis Easy Foto برای ویندوز


لیست دانلود سیستم مورد نیاز

System Requirements


Windows 10/8/7 (64-bit only), processor Intel I5, 8 GB free memory, 2 GB HDD, screen resolution 1.920 x 1.080 pixels, graphic card: DirectX-9-compatible, 128 MB, 32 Bit colour depth.

پسورد فایل :
کپی